Кафедра міжнародних економічних відносин Львівська комерційна академія

 

  

28 вересня 2012 р. проф. Шевчук В. виступив з доповіддю “Взаємна залежність промислового виробництва України та Росії: емпіричні оцінки” (pdf ) на науково-практичній конференції “Концепції, стратегії та напрями розвитку Української держави: економіка, фінанси, право”, присвяченій 80-річчю проф. Андрійчука Віктора Григоровича. Проф. Андрійчук В.Г. є випускником Львівського торгово-економічного інституту (нині – Комерційна академія), який багато зробив для розвитку як вітчизняної науки, так і нашого вузу. Зроблена доповідь відповідає науковим інтересам ювіляра, який має десятки статей, що стосуються найбільш важливих аспектів україно-російських економічних стосунків, і постійно цікавиться найновішими науковими наробками у цій царині.

 


 

 

16 вересня 2012 р. проф. Шевчук В. виступив на науковій конференції "Соціальні наслідки підписання Угоди про асоціацію та Угоди про Поглиблену зону вільної торгівлі між Україною і ЄС: освіта та система охорони здоров’я", яку спільно провели Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Інститут демографії ім. М. Птухи НАНУ та Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. У доповіді «Економічні ефекти освітнього буму: досвід Польщі» (pdf ) зроблено аналіз причин та наслідків значного збільшення кількості студентів зі середини 1990-х років, а також продемонстровано основні макроекономічні ефекти від освітнього буму. Фото-звіт

 


Міжнародна конференція: Міграція та інтеграція у Європі та Росії: нові виклики та можливості

16-18 листопада 2012 року, Санкт-Петербург

див. у форматі PDF .


 

13-16 жовтня 2011 р. викладачі кафедри МЕВ: проф. Яремко Л.А. та ас. Черкас Н.І. прийняли участь у міжнародному симпозіумі “БАСЕЙН ТРЬОХ МОРІВ: КУЛЬТУРА ЄДИНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ПРОБЛЕМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ”, що проводилася у Istanbul Aydin Universty у м. Стамбул (Туреччина). Фотозвіт симпозіуму див. у форматі PDF.

 

 


 

Учасники Другої віртуальної сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму «СВІТОВА ЕКОНОМІКА ХХІ СТОЛІТТЯ: ЦИКЛИ І КРИЗИ» 18-21 травня 2011 року, м. Дніпропетровськ

Фото

 


 

 

10-13 травня 2011 р. проф. Шевчук В. та ас. Чех М. приймали участь у  V Всепольській науковій конференції "Моделювання і прогнозування соціально-економічних явищ", яку проводить Економічний університет у м. Кракові (Польща). Презентацію результатів Чех М. на тему "Динаміка заробітної плати і продуктивності праці та розвиток внутрішнього ринку в Україні" було визнано кращою авторитетним журі на чолі з К. Яюгою, головою Комісії з присудження вчених ступеней і звань Польщі. За підсумком проведеного конкурсу М. Чех нагороджено грошовою премією від компанії Statsoft Polska, офіційного дистриб'ютора статистичного пакету Statistica.   

Фото 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладачі кафедри Флейчук М. І. та Лапшина І. А. в  університеті Овернь (м. Клермон-Ферран, Франція) під час стажування 22-25 листопада 2010 р.

На фото: Викладачі Львівської комерційної академії  в  університеті Овернь з Директором Інституту управління і ділового адміністрування

  

 

 

5- 8 серпня 2010 р. доцент кафедри Лапшина І. А. взяла участь у координаційній зустрічі в межах проекту дослідження міграцій  „EUMAGINE” в Стамбулі.

На фото: з партнерами проекту із Сенегалу і Туреччини. 

  

 

8-9 квітня 2010 р. доцент кафедри Лапшина І. А. взяла участь у  семінарі з питань міграції.

На фото - з колегами з Центру міграційної політики і суспільства (Centre on Migration, Policy and Society, COMPAS) Оксфордського університету (University of Oxford)

 


 
Магістр МЕВ Артеменко Л.В. на прийомі в мера міста Хожув (Польща)
у складі представників міжнародної конференції (10-12.10.2010р.):
 „Niemcy, Ukraina i Polska wobec procesu budowy Partnerstwa
Wschodniego UE (obserwacja i bilans za lata 2008-10)”


 
Доц. кафедри МЕВ Лапшина І.А. під час VI літньої школі з питань міграції у Центрі досліджень ім. Р. Шумана, м. Флоренція (Італія)

 

  

 


 

Доц. Лапшина І.А. перебувала 21 червня - 2 липня 2010 р. у Центрі Роберта Шумана при Європейському університеті (м. Флоренція, Італія).

  

 

 


 

Winner of the 14th KSE's annual student conference “UKRAINE (BELARUS, MOLDOVA) AND THE CRISIS - CAUSES AND CONSEQUENCES” with a separate session “The economics of the presidential elections” :

Research Papers:
1 place Lyubov Artemenko, Lviv Academy of Commerce.


Kse.org.ua (5 грудня 2009р.)

 

 


 

   Міжнародна наукова конференція "Суспільно-економічна єдність та модернізація транскордонних регіонів",21-23.листопада.2007, м. Жешів, Польща,(Европейський фонд регіонального розвитку (INTERREG III A/TACIS CBC), Жешівський університет )

 

 

 

 

 Студенти факультету з Міністром закордонних справ Латвії на Міжнародному виїзному семінарі  «Україна-Латвія-Білорусь-ЄС: сучасний стан і перспективи».

м. Рига, 2007

 

Участь викладачів кафедри у круглому столі "Актуальні питання розвитку регіональних ринків за умов євроінтеграційного курсу України"

  

 

 

 Мунько Мирослава Михайлівна переможець конкурсу журналу «Міжнародна економічна політика» ІІI конференції молодих вчених - Київський національний економічний Університет (КНЕУ), Карлтонський університет та Університет Оттави. 15 травня 2007 року, Київ.
Доповідь: Роль внутрішнього ринку та експорту орієнтованого розвитку в економічному зростанні

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Черкас Наталія Ігорівна переможець конкурсу журналу «Міжнародна економічна політика» ІІ конференції молодих вчених - Київський національний економічний Університет (КНЕУ), Карлтонський університет та Університет Оттави. 18 травня 2006 року, Київ.
Доповідь: Технологічний експорт і динаміка економічного зростання в Україні

 

 

 

         
         
    

Створити сайт у дизайн-студії "Літо"