28 вересня 2012 р. проф. Шевчук В. виступив з доповіддю “Взаємна залежність промислового виробництва України та Росії: емпіричні оцінки” (pdf ) на науково-практичній конференції “Концепції, стратегії та напрями розвитку Української держави: економіка, фінанси, право”, присвяченій 80-річчю проф. Андрійчука Віктора Григоровича. Проф. Андрійчук В.Г. є випускником Львівського торгово-економічного інституту (нині – Комерційна академія), який багато зробив для розвитку як вітчизняної науки, так і нашого вузу. Зроблена доповідь відповідає науковим інтересам ювіляра, який має десятки статей, що стосуються найбільш важливих аспектів україно-російських економічних стосунків, і постійно цікавиться найновішими науковими наробками у цій царині.
16 вересня 2012 р. проф. Шевчук В. виступив на науковій конференції "Соціальні наслідки підписання Угоди про асоціацію та Угоди про Поглиблену зону вільної торгівлі між Україною і ЄС: освіта та система охорони здоров’я", яку спільно провели Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Інститут демографії ім. М. Птухи НАНУ та Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. У доповіді «Економічні ефекти освітнього буму: досвід Польщі» (pdf ) зроблено аналіз причин та наслідків значного збільшення кількості студентів зі середини 1990-х років, а також продемонстровано основні макроекономічні ефекти від освітнього буму. Фото-звіт
Міжнародна конференція: Міграція та інтеграція у Європі та Росії: нові виклики та можливості
16-18 листопада 2012 року, Санкт-Петербург
13-16 жовтня 2011 р. викладачі кафедри МЕВ: проф. Яремко Л.А. та ас. Черкас Н.І. прийняли участь у міжнародному симпозіумі “БАСЕЙН ТРЬОХ МОРІВ: КУЛЬТУРА ЄДИНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ПРОБЛЕМИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ”, що проводилася у Istanbul Aydin Universty у м. Стамбул (Туреччина). Фотозвіт симпозіуму див. у форматі PDF.
Учасники Другої віртуальної сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму «СВІТОВА ЕКОНОМІКА ХХІ СТОЛІТТЯ: ЦИКЛИ І КРИЗИ» 18-21 травня 2011 року, м. Дніпропетровськ
10-13 травня 2011 р. проф. Шевчук В. та ас. Чех М. приймали участь у V Всепольській науковій конференції "Моделювання і прогнозування соціально-економічних явищ", яку проводить Економічний університет у м. Кракові (Польща). Презентацію результатів Чех М. на тему "Динаміка заробітної плати і продуктивності праці та розвиток внутрішнього ринку в Україні" було визнано кращою авторитетним журі на чолі з К. Яюгою, головою Комісії з присудження вчених ступеней і звань Польщі. За підсумком проведеного конкурсу М. Чех нагороджено грошовою премією від компанії Statsoft Polska, офіційного дистриб'ютора статистичного пакету Statistica.
Викладачі кафедри Флейчук М. І. та Лапшина І. А. в університеті Овернь (м. Клермон-Ферран, Франція) під час стажування 22-25 листопада 2010 р.
На фото: Викладачі Львівської комерційної академії в університеті Овернь з Директором Інституту управління і ділового адміністрування
5- 8 серпня 2010 р. доцент кафедри Лапшина І. А. взяла участь у координаційній зустрічі в межах проекту дослідження міграцій „EUMAGINE” в Стамбулі.
На фото: з партнерами проекту із Сенегалу і Туреччини.
8-9 квітня 2010 р. доцент кафедри Лапшина І. А. взяла участь у семінарі з питань міграції.
На фото - з колегами з Центру міграційної політики і суспільства (Centre on Migration, Policy and Society, COMPAS) Оксфордського університету (University of Oxford)
у складі представників міжнародної конференції (10-12.10.2010р.):
„Niemcy, Ukraina i Polska wobec procesu budowy Partnerstwa
Wschodniego UE (obserwacja i bilans za lata 2008-10)”
Доц. Лапшина І.А. перебувала 21 червня - 2 липня 2010 р. у Центрі Роберта Шумана при Європейському університеті (м. Флоренція, Італія).
Research Papers:
1 place Lyubov Artemenko, Lviv Academy of Commerce.
Kse.org.ua (5 грудня 2009р.)
Міжнародна наукова конференція "Суспільно-економічна єдність та модернізація транскордонних регіонів",21-23.листопада.2007, м. Жешів, Польща,(Европейський фонд регіонального розвитку (INTERREG III A/TACIS CBC), Жешівський університет )
Студенти факультету з Міністром закордонних справ Латвії на Міжнародному виїзному семінарі «Україна-Латвія-Білорусь-ЄС: сучасний стан і перспективи».
м. Рига, 2007
Участь викладачів кафедри у круглому столі "Актуальні питання розвитку регіональних ринків за умов євроінтеграційного курсу України"
Мунько Мирослава Михайлівна переможець конкурсу журналу «Міжнародна економічна політика» ІІI конференції молодих вчених - Київський національний економічний Університет (КНЕУ), Карлтонський університет та Університет Оттави. 15 травня 2007 року, Київ.
Доповідь: Роль внутрішнього ринку та експорту орієнтованого розвитку в економічному зростанні
Черкас Наталія Ігорівна переможець конкурсу журналу «Міжнародна економічна політика» ІІ конференції молодих вчених - Київський національний економічний Університет (КНЕУ), Карлтонський університет та Університет Оттави. 18 травня 2006 року, Київ.
Доповідь: Технологічний експорт і динаміка економічного зростання в Україні