Кафедра міжнародних економічних відносин Львівська комерційна академія

 Студенти першого курсу МЕВ в межах вивчення дисципліни «Екологічні проблеми в МЕВ» (викладач - доц. Федоришин Н.Ю.) підготували креативні соціально-екологічні промо-проекти та презентували їх у грудні 2012 р. Детальніше... презентації («Паління», «ГМО - глобальна катастрофа людства», «Глобальне потепління: міф чи реальність»)


  

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ Ковшар ЄлениАнатоліївни на тему: «Республіка Білорусь у системі міжнародних економічних зв'язків» , 27 листопада 2012 р. Детальніше..., презентація 


Молодим вченим Львівської комерційної академії вручили премії за досягнення у галузі науки

Детальінеш...

 


В Ужгородском университете изловлен декан-взяточник

Сотрудники Управления по борьбе с организованной преступностью 19 июня задержали в служебном кабинете декана экономического факультета Ужгородского национального университета по подозрению в получении взятки в 1 200 долларов.

Детальінеш...


 

18-19 квітня 2012 р. доцент кафедри МЕВ Ірина Лапшина взяла участь  у черговій  робочій зустрічі в межах проекту  EUMAGINE в м. Рабат (Марокко). Генеральна мета проекту  EUMAGINE - дослідити як сприйняття демократії та прав людини в різних країнах  впливає на міграційні прагнення людей. http://www.eumagine.org/ 

Детальніше...


1-4 березня 2012 р. Ірина Лапшина прийняла участь у семінарі  для молодих науковців у Відні  ( "Next Europe" FEPS Young Academics Network). В ході семінару обговорювалися питання соціальної сфери Європи, молодіжного безробіття, освіти, а також міграційна проблематика. Ірина Лапшина виступила  з доповіддю «Assesing Ukarine's ability to integrate international migrants» 

 

 

 На фото: учасники семінару з віце канцлером Австрії, президентом Інститута Реннера,  доктором Альфредом Гузембауером, у Відні. 

 


23 грудня 2011 року викладачі кафедри міжнародних еко¬но¬міч¬них відносин доцент Яхно Тетяна Петрівна та доцент Куревіна Ірина Олегівна презентували навчальний посібник «Конфліктологія та теорія переговорів», рекомендова¬ний Міністерством освіти і науки, мо¬лоді та спорту України для сту¬дентів вищих навчальних закладів.  Детальна інформація...

 


 

10 листопада 2011 р. на кафедрі міжнародних економічних відносин відбувся міжкафедральний науковий семінар, на якому було розглянуто  дві кандидатські дисертації: асистента кафедри МЕВ Чех М.М. на тему: «Розвиток внутрішнього ринку за умов стратегії стійкого економічного зростання» та аспірантки кафедри МЕВ П’ятковської Оксана Романівни на тему: «Механізми регулювання міжнародної трудової міграції в Україні».

На думку рецензентів, представлені дисертації за своїм змістом і обсягом є завершеними самостійними дослідженнями актуальних науково-прикладних проблем, відповідають встановленим вимогам та можуть бути рекомендовані до захисту.

 


18 жовтня 2011 р. відбувся захист кандидатської дисертації Макогін Зоряни Ярославівни на тему: “Розвиток українсько-китайських економічних відносин з позиції стратегічного партнерства” на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.21 Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

 

 


8 вересня 2011р. на кафедрі міжнародних економічних відносин проходив міжкафедральний семінар, на якому розглядалося дві дисертації: «Методи оцінки ефектів притоку капіталу до посттрансформаційних економік» Василиці О.Б. та «Методологічні засади регулювання зовнішньої заборгованості у посттрансформаційних країнах» Андрусів Р.Р. Керівник даних дисертацій – д.е.н.,в.о. проф. Флейчук М.І. Рецензентами були як працівники кафедри МЕВ (Яхно Т.П., Яремко Л.А., Черкас Н.І., Семів С.Р.), так й інших кафедр (Васильців Т.Г., кафедра економіки підприємства)та вищих навчальних закладів Львова (Щурко У.В., Львівський інститут менеджменту) Присутні відзначили високий науковий рівень виконаних робіт та прикладну цінність одержаних результатів.

 

 

Аспірантка  кафедри МЕВ Андрусів Р. Р. представляє результати дисертаційного дослідження на тему «Методологічні засади регулювання зовнішньої заборгованості у посттрансформаційних країнах» 

 

 


 

 Учасники міжкафедрального семінару заслуховують доповідачів і вивчають роздатковий матеріал.

 


 Доцент кафедри МЕВ Ірина Лапшина пройшла  стажування в Оксфордському університеті у дослідницькому центрі "COMPAS".

Фото

 


 

 

 Роботу секції «Проблеми відкритості економіки в післякризовій архітектурі міжнародних економічних відносин»  відкриває проф. Шевчук В.О.  

 

Фото 

 


Відбулась презентація завершеної науково-дослідної теми „Рівновага платіжного балансу під час реалізації моделі інноваційно-інвестиційного розвитку" (державний реєстраційний номер 0108U000444) (ауд. 314,       5 квітня 2010 р.). Присутні декани факультетів, провідні вчені Академії, активні учасники СНТ.

Фото


 11 лютого 2011 року для магістрів спеціальності МЕВ за запрошенням доц. Лапшиної І. А. проведена гостьова лекція дослідником Оксфордського університету Евелін Ерсанілі.
Е. Ерсанілі працює в Міжнародному Інституті дослідження міграцій, який є в структурі Оксфордського університету. Під час лекції-дискусії Евелін поділилася особливостями ведення міжнародних дослідницьких проектів, розказала про специфіку навчання в аспірантурі в ЄС та виклики в роботі в одному з найпрестижніших університетів світу.
Лекція викликала неабиякий інтерес з боку студентів.

 

 На фото: Евелін Ерсаліні, дослідник Оксфордського універститету, з магістрами-міжнародниками після лекції-дискусії.

 

 


 

 

 

Жюрі конкурсу студенських наукових робіт по напряму „Світове господарство і МЕВ”

 

 

 

 

 


 

 

 

15 грудня 2010 року проведено І етап конкурсу студентських наукових робіт по напряму „Світове господарство і МЕВ”. На фото: виступ однієї з учасниць семінару.

 

 


 


 

 

24 грудня 2010 року проведено перший іспит без втручання викладача з дисципліни „Грошово-кредитна політика”

 

 Артеменко Л.В. та Д-р Бербель Кофлер 

 

Д-р Бербель Кофлер - депутат Німецького Бундестагу, член Комітету
економічного співробітництва та розвитку, член Комітету з питань
навколишнього середовища, охорони природи і безпеки ядерних реакторів,
голова Німецько-української парламентської міжфракційної групи).
Артеменко Л.В. - учасник інформаційно-консультаційної програми
<<Європейські підходи до зовнішньополітичних питань>>,
організованої Регіональним представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта
в Україні та Білорусі ( 7 - 11. 11. 2010, м. Берлін, Німеччина)

 

 


 

 7 січня 2010 року відбулося інтерв`ю із випускником кафедри МЕВ Олександром Чорним з приводу виборів Президента України


  Як громадяни України у США готуються до виборів

10/01/2010

 


 

24.12.2009

«Міс «Високий Замок»-2010»

Тетяна Сцібівовк, 22 роки (89-64-92). Зріст – 169 см

Народилася і виросла у місті Долині, що на Івано-Франківщині. Закінчила Львівську комерційну академію, факультет міжнародних економічних відносин. Любить подорожувати та знайомитися з цікавими неординарними людьми. Захоплюється дизайном одягу та вивченням іноземних мов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Міс Львівська комерційна академія – 2009

 

Переможцем цьогорічного конкурсу стала студентка факультету міжнародних економічних відносин Пустовар Надія  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

10-11 квітня 2009р. у Києві проходив фінал національного молодіжного форуму «Новітній інтелект України», організованого фондом «Україна 3000». Оксана Василиця, аспірантка Львівської комерційної академії, зайняла перше місце серед молодих науковців та аспірантів в економічній секції. Переможців вітала Голова Наглядової ради фонду «Україна 3000» – Катерина Ющенко.  


 


 

Проходження науково-виробничої практики магістрами ЛКА у МЗС Ураїни, січень-лютий 2008 року. 

 

 

26 квітня 2007 року о 14.00 на кафедрі МЕВ розпочала роботу секція в межах наукової конференції „Стратегія соціально-економічного розвитку і формування інвестиційно-інноваційних механізмів в Україні" за участю аспірантів і викладачів кафедри.

 


 

Створити сайт у дизайн-студії "Літо"